חדרי קירור למטבחים מוסדיים

חדרי קירור למטבחים

אין צורך להסביר את החשיבות הרבה שיש לקיומם של חדרי קירור איכותיים במטבחים גדולים, במסעדות וכדומה. צריכים לבנות ולהתקין חדרי קירור למטבחים מוסדיים, מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות, חדרי קירור מסחריים או חדרי קירור והקפאה שונים לכל מטרה?

חברת ניק מערכות היא החברה המובילה התחום זה ובעלת ניסיון עבודה רב עם גופים דומים עבורם ייצרנו והתקנו חדרי קירור איכותיים, עמידים, מבודדים וחסכוניים ששומרים על התכולה בטמפרטורה מדויקת עם ווסתי לחץ ובקרה, תחזוקה שוטפת ותמיכה טכנית של 24/7 לכל מקרה של תקלה.

ניק מערכות - חדרי קירור למטבחים מוסדיים

במטבחים מוסדיים בהם יש תעבורה גבוהה של מוצרי מזון הדורשים קירור והקפאה ואשר אלפי עובדים מסתמכים עליהם, אין מקום לטעויות וחדרי הקירור וההקפאה המיועדים לכך חייבים להיות בטיחותיים, חזקים ועמידים, וכן לעמוד בכל תקנות הבריאות וכמובן להיות חסכוניים ויעילים ללא דופי.

חברת ניק מערכות בעלת ניסיון רב בתחום ותשמח לייצר עבורכם את חדרי הקירור וההקפאה המושלמים וכן חדרים נקיים במחירים הטובים ביותר. שירותים נוספים של החברה: השכרת גנרטורים ברמה גובהה תוצרת גרמניה, ייצור והתקנה של מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות ועוד.

לקרר בראש שקט – חדרי קירור הטובים במשק – חברת ניק מערכות

אנו מביאים את החידושים הטכנולוגיים האחרונים בשוק ובונים בהתאמה אישית כל חדר קירור אפשרי למגוון צרכים כאשר ספקים גדולים במשק ובענף החקלאות כמו גם מטבחים מוסדיים גדולים, נהנים מחדרי הקירור שבנינו בהתאמה מלאה לצרכי המקום. כל זאת תוך עמידה בכל תקני הבטיחות והביקורת ותקן ISO

לפרטים נוספים על התקנה ועלות של חדרי קירור מסחריים לכל מבנה ובכל גודל התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר וייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות. מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים.

לפרטים נוספים וייעוץ חייגו עכשיו למספר לטלפון 03-7707131 ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן