ייצור חדרי קירור

צריכים חברה מקצועית לשירותי ייצור חדרי קירור? חברת ניק מערכות בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בשטח ומספקת מגוון גדול של חדרי קירור והקפאה. יש לציין כי כל חדרי הקירור נבנים בהתאמה אישית המותאמת באופן מדויק וספציפי לצרכי הלקוח, וכוללים התקנה, הרכבה ואחריות.

חדרי קירור- למי זה מתאים?

חברת ניק מערכות בעלת ניסיון רב בבניית חדרי קירור והקפאה לתחום המסעדנות, למחסני מזון בענף החקלאות וגם בתחומי הפארמה, כגון מחסני תרופות וחדרי חירום. החברה עובדת אך ורק לפי התקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי, החל משלב התכנון הראשוני ועד גמר העבודה ומסירת החדר ללקוח תוך כדי שמירה על סטנדרטים בין לאומיים גבוהים והקפדה על כל פרט, קטן כגדול.

ייצור חדרי קירור

בניית החדר צריכה להתחשב בכל הגורמים הסביבתיים כמו גם הבנה לאיזו מטרה ישמש החדר, מיקומו של החדר ביחס למבנה כולו, גודל הכניסה והדלתות וכדומה.

החברה מספקת את השירותים הללו בתחום הקירור וההקפאה למגוון גופים פרטיים ומוסדיים מוכרים במשק הישראלי:

  • תכנון ובנייה בסטנדרט בין לאומי
  • עמידה בתקני בטיחות ובנייה מחמירים ובעלת תקן ISO
  • אחריות מלאה, שירות ותחזוקה, שירות טכני 24/7 באתר
  • שירות חידוש ושיפוץ של חדרי קירור והקפאה ישנים

לסיכום

לתכנון, בנייה וייצר חדרי קירור דרושים ניסיון רב, ידע בתחום והבנה בבידוד ועוד פרמטרים מקצועיים אשר רק בעלי המקצוע המנוסים מחזיקים בהם כמו כיצד לשמור על החדר יבש עם רמת לחות קבועה והרכב מולקולרי מיוחד של האוויר ועוד, כשהכול בהתאמה מלאה לחלל ולמקום.

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות חייגו עכשיו למספר 03-7707131 ונשמח לעמוד לשירותכם או השאירו פרטים באתר לחזרה מהיר עם כל שאלה למתן פתרונות מהירים וחכמים למגוון האתגרים אשר עומדים בפניכם בבואכם לבנות חדרי קירור איכותיים, אמינים וחסכוניים מבחינה אנרגטית.

להצעת מחיר חייגו עכשיו

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן