כל מה שאתם חייבים לדעת על המסכות שלכם

אם מישהו היה אומר לנו לפני שנה וחצי-שנתיים, שאחד הפריטים בהם ניאלץ להשתמש באופן קבוע, יומיומי, לא משנה היכן אנחנו נמצאים ולאן אנחנו הולכים, במשך למעלה משנה, תהיה מסיכת פנים, סביר להניח שלא היינו מאמינים לו וחושבים שהוא מספר לנו סיפור מתוך סרט מדע בדיוני.

לצערנו, מאז תחילת שנת 2020, אז התוודענו לנגיף הקורונה, השימוש במסכות הפך להיות מהותי בהגנה על חיינו ועל חיי הסביבה שלנו. מסכת פנים נועדה להגן עלינו מפני הדבקה ועם התפשטות המגיפה באופן מהותי, היינו צריכים לחזור ולהשתמש בה שוב ושוב, בכל עת, בכל מקום.

אילו מסכות פנים אנחנו מכירים?

ישנם שני סוגים של מסכות פנים. מסכות רגילות עשויות מחומר פלסטי, קל, אשר מכסה את הפה והאף שלנו שלנו באופן זמני, ואחרי זמן מה אנחנו נאלצים לזרוק את המסכה מאחר והיא כבר מזוהמת. ישנן טענות שונות לגבי משך הזמן בו המסכה אכן אפקטיבית, תלוי ברמת החשיפה והסיכון.

לעומת זאת, אנחנו יכולים למצוא מסכות פנים של חברת סונוביה, אשר מתמחה בייצור בדים עם טכנולוגיית הגנה לתעשיות שונות, ובפרט פיתחה קו ייצור ייחודי לפיתוח מסכות בזמן הקורונה עבור הציבור הרחב.

מדובר על פיתוח טכנולוגיה של סונוביה, אשר מחדירים חלקיקים לבד של מסכות רב פעמיות, אשר בעזרתה מוחדרים חלקיקים לבד של מסכות רב פעמיות ומקנות לו הגנה ביעילות של 99 אחוז מפני נגיפים, חיידקים ועוד, גם אחרי כביסות רבות.

אלו מסכות שמגיעות בעיצובים שונים, עשויות מבד מאוד איכותי, בד חזק ונוח, אשר נעים להשתמש בהן, והיתרון הגדול הוא עצם זה שאפשר לחזור ולעשות בהן שימוש ללא הפסקה.

לעשות את הבחירה הנכונה

לעומת זאת, המסיכות המתקדמות של חברת SONOVIA, מסכות פרימיום רב פעמיות, מספקות הגנה מלאה, בזכות שימוש בחלקיקי תחמוצת אבץ קטנים אשר מאפשרים להשמיד חיידקים, בקטריות, ועל פי כל מדד וכל בדיקת מעבדה, מדובר במסכות איכותיות מאוד שמאפשרות להגנה ב-99 אחוז מנגיפי הקורונה.

חשוב לומר, מעבר לעובדה שהמסכות של חברת סונוביה הן מתקדמות ואיכותיות, הרי הן מגיעות בגדלים ועיצובים שמתאימים למבוגרים וילדים.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן